MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bankett 15243399
nr 1524 3399
Bankett
Gustaviansk stil, 62x38 cm. Höjd: 42-70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:45:55
27/2 12:36:21
Den Gustavianska stilen